FRAJDOSTREFY

Frajdostrefa Kreatywna

Talenty naszych dzieci rozwijamy w różnorodny sposób, tworząc warunki do szeroko pojętego rozwoju, motywując do podejmowania działania. Wszyscy bowiem wiemy, że uczucie sprawstwa przynosi wiele satysfakcji.

Pokazujemy dzieciom ciekawe zajęcia, gdzie kreatywne pomysły realizowane są pod okiem doświadczonych specjalistów. W tym roku były to zajęcia z rękodzieła, cykliczne spotkania z folklorem, doświadczenia teatralne, plastyczno-techniczne i wiele innych. Każdy rok przedszkolny to coś nowego i niezwykłego.

FRAJDOSTREFA KONTAKTOWA
Robal
FRAJDOSTREFA KREATYWNA

Wydarzenia z Przedszkola

Wielki Finał Przedszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej

W środę tj, 10 maja, w naszym Przedszkolu odbył się Wielki Finał Przedszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej.

Otwarta przygoda ze zwierzątkami

Ubiegły tydzień Cztery Frajdowe grupy zakończyły zabawną i bardzo udaną wycieczką do ZOO w Łącznej.

Zobacz galerię wydarzenia

Spotkanie z grupą „Szafirki”, z sąsiedniego żłobka

W ostatni piątek, tj 19 maja, gościliśmy w naszym przedszkolu młodsze koleżanki i kolegów z sąsiedniego żłobka. Grupa "Szafirki" wystawiła dla zaproszonych gości przedstawienie pt. "Trzy małe świnki".

Wydarzenie „Folkowa Frajda”

Za nami kolejna odsłona projektu "Folkowa Frajda". Dnia 17 maja grupa "Maki" przybliżyła nam najważniejsze postaci, miejsca i tradycje Dolnego Śląska.