FRAJDOSTREFY

Frajdostrefa Wsparcia

Nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwają specjaliści, którzy obserwując dziecko, tworzą dla niego indywidualny program, dzięki któremu praca z dzieckiem, oparta jest na dostosowanych metodach i formach do indywidualnych potrzeb oraz jego możliwości.

FRAJDOSTREFA KONTAKTOWA
Robal
FRAJDOSTREFA WSPARCIA

Poradnie wsparcia

Fizjoterapeuta

Pani Adrianna Kotów-Jędras, dba o prawidłowy rozwój fizyczny przedszkolaków. Odpowiednią motorykę dużą, postawę – a jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch!

Logopeda

Pani Klaudia Krzysztofik – neurologopeda, dba o to, aby język dzieci był elastyczny i giętki, wymowa prawidłowa a zatem odpowiednia komunikacja i zrozumienie.

Terapeuta WWR

Pani Agnieszka Pieszczoch – terapeuta Integracji Sensorycznej, Wczesnego Wspomagania Rozwoju, zajmuje się szerokopojętym wsparciem dziecka, pracując różnorodnymi metodami, stosując ciekawe pomoce, dzięki czemu zajęcia nazywane są przez dzieci magicznymi a pani Agnieszka Wróżką.

Specjalista Rewalidacji

Pani Joanna Rzeszowska – rewalidator, pracuje z dziećmi, które posiadają specjalne potrzeby, usprawnia ich zaburzone funkcje a przy okazji pokazuje, że ciężko pracując można się dobrze bawić.

Psycholog

Pani Agniszka Ulfik – psycholog, wspiera dzieci i rodziców, pomaga zrozumieć te najbardziej niezrozumiałe zachowania czy sytuacje.

Swierszcz